Експертна оцінка в Києві

Ні для кого не секрет, що при покупці автомобіля або спецтехніки повинна обов’язково проводитися експертна оцінка транспортного засобу. Також не секрет, що така оцінка не робиться “на око”. Це процедура, яку виконують сертифіковані фахівці. Київ – величезне місто, в якому досить багато компаній, які займаються оцінкою техніки.

Aкт оцінки

З 2015 року Україна скасувала оформлення відчуження транспортних засобів на підставі довідки-рахунок, в тому числі і спецтехніки. Тепер передача права власності здійснюється за допомогою договору купівлі-продажу.

ТОВ “Спецзнак” має дозвіл, виданий “Державною інспекцією сільського господарства” і здійснює операції купівлі-продажу більше 16 років.

Перед укладенням договору проводиться оцінка транспортного засобу, після чого ціна продажу не може бути нижчою, ніж зазначена в експертному висновку. Компанія, яка проводить угоду купівлі-продажу транспортного засобу, в цьому випадку виконує роль посередника, який не тільки дає висновок, а й надає інформацію про суми угоди до контролюючих органів. Тому компанія попросить вас надати квитанцію про сплату податків саме з тієї суми, яку визначив оцінювач.

У вас виникли питання?
Безкоштовна консультація від Компанії “Dogovor-service”
 

Документи, які необхідно надати для оцінки будівельної техніки або машини для фізичних та юридичних осіб.

Як правило, для процедури оцінки надаються:

  • копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
  • статутні документи власника, який є юридичною особою або паспорт та ІПН власника, що є фізичною особою;
  • інформація про пробіг, термін експлуатації і фотографії транспортного засобу.

Делегуйте повноваження

Різні види техніки в Україні оцінюються індивідуально. Для автомобіля, наприклад, враховується як просто знижка, пов’язана з переходом на вторинний ринок, так і ступінь зносу машини. І це різна ступінь – якщо машина перебувала в консервації, або якщо машина експлуатувалася.

Для сільгосптехніки, дорожньої, будівельної техніки експертна оцінка транспортного засобу використовує дещо інші критерії, які, в результаті, впливають на оголошену вартість техніки.

Наші переваги

Наші переваги

репутація
на ринку більше 16 років

індивідуальний
підхід до клієнта

клієнтоорієнтовність

оптимальне
ціноутворення

оперативність
виконання замовлень

партнерське
взаємовідношення

надійність

відповідальність
за кожне замовлення

Зовсім не варто витрачати час і сили на вивчення ринку і особливостей техніки, якщо професіонали ТОВ “Спецзнак” можуть провести оцінку в мінімальні терміни. Ціна оформлення оцінки – від 400 грн, і в результаті ви отримаєте документи, оформлені в повній відповідності з вимогами закону.

Експертна оцінка, страхування транспортного засобу – це не так вже й складно, якщо довіряти її професіоналам!