Страховка на транспортний засіб

Кожен раз, купуючи авто, ми замислюємося про його страхування. Страховка на транспортний засіб — абсолютно необхідний захід, особливо якщо техніка використовується інтенсивно або в несприятливих умовах. Однак не варто забувати, що страховка для кожного виду техніки має свою специфіку, і умови страхових компаній можуть бути дуже різними. Також важливо не помилитися у виборі страхової компанії і звертатися тільки до тих, які мають стійку репутацію. Київська компанія ТОВ “Спецзнак” швидко і якісно проведе консультацію зі страхування авто і допоможе вам оформити будь-який вид страховки.

Страхування спецтехніки, сільгосптехніки ОСАГО можливо тільки для тих машин, які пройшли техогляд. Для нової машини техобслуговування не потрібно!

0 грн.
1 грн.

 

 

Ліміти відшкодування збитків за договорами ОСАГО з 1 липня 2022 року становлять:

За шкоду заподіяну майну – 160 000,00 грн (160000,00 на кожного потерпілого учасника до 5 постраждалих агрегатів при страховому випадку)

За шкоду заподіяну життю та здоров’ю – 320 000,00 грн

А також, щодо таких транспортних засобів (спецтехніка, сільгосптехніка), можуть бути укладені Добровільні договори страхування цивільної відповідальності.

Договір страхування

Договір ОСАГО на спецтехніку (екскаватора, навантажувача, бульдозера, асфальтоукладача, прибиральної машини, дорожньої фрези і т.п.), сільгосптехніку (трактора, комбайна, причепа сільгосптехніки, культиватора, сівалки тощо) може відрізнятися від стандартного (певного типу ТЗ за Законом) розміром франшизи і страховим платежем, в залежності від особливостей транспортного засобу. При страхуванні спецтехніки можуть знадобитися додаткові пункти, що обумовлюють деталі експлуатації трактора чи комбайна. Природно, варто розуміти, що страховка на самоскид буде відрізнятися від, припустимо, договору ОСАЦВ на квадроцикл.

Договори страхування укладаються на такі ТЗ:

  • Легкові автомобілі;
  • Електромобілі;
  • Причепи до легкових автомобілів;
  • Автобуси;
  • Вантажні автомобілі;
  • Причепи до вантажних автомобілів;
  • Мотоцикли та моторолери.

Якщо, транспортний засіб не відноситься до вищеперелічених наземних транспортних засобів, то по відношенню до нього не може бути укладений договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності, оскільки такий пристрій відповідно до Закону «Про ОСАЦВ» не рахується транспортним засобом (абз. 2 п. 1.5 ст . 1).

Але, не дивлячись на це деякі страхові компанії беруть на страхування спецтехніку, сільгосптехніку за погодженням андеррайтера, прирівнюючи об’єкт страхування до відповідного (подібного за технічними характеристиками) типу транспортного засобу. З такими страховими компаніями співпрацює компанія ТОВ «Спецзнак».

У вас виникли питання?
Безкоштовна консультація від Компанії “Dogovor-service”
 

Навіщо страхувати спецтехніку

Страхувати відповідальність перед третіми особами власникам спецтехніки необхідно, так як при експлуатації можливо пошкодити транспортні засоби та майно третіх осіб, здоров’я і життя. Є ймовірність, що великою і масивною спецтехнікою можна пошкодити не одного учасника руху, і в такому випадку збитки збільшуються в рази, і відшкодування ушкоджень оплачує власник спецтехніки. А при страхуванні ОСАЦВ, вся відповідальність (в ліміті до 160 000,00 на одного потерпілого, до 5 постраждалих транспортних засобів) лягає на страхову компанію, в якій застрахована спецтехніка, сільгосптехніка.

Чому вам варто звернутися в Спецзнак

До плюсів нашої компанії безсумнівно можна віднести в першу чергу надійність і стабільність роботи. Компанія “Спецзнак” за 16 років існування завоювала довіру клієнтів і безліч схвальних відгуків. Швидкість і ввічливість також на висоті. Процес оформлення страховки, оцінки або договору купівлі-продажу займає сущі хвилини і всі документи гарантовано оформлені належним чином відповідно до законів України.

Важливою складовою є клієнтоорієнтований сервіс. Незмінна ввічливість і доступність – наш девіз. Ви можете оформити документи в нашому офісі, фахівці проведуть безкоштовну консультацію з оформлення страхування і допоможуть вибрати варіант, що ідеально підходить для вашого бізнесу.

Наші переваги

Наші переваги

репутація
на ринку більше 16 років

індивідуальний
підхід до клієнта

клієнтоорієнтовність

оптимальне
ціноутворення

оперативність
виконання замовлень

партнерське
взаємовідношення

надійність

відповідальність
за кожне замовлення

Ми пропонуємо послуги тільки надійних страхових компаній. У нас ви не знайдете пропозицій по страхуванню від сумнівних компаній, адже ми розуміємо, що репутація партнерів – це і наша репутація.

Страховка на транспортний засіб виручить в будь-якій ситуації, якщо ви довірили оформлення професіоналам!