Як отримати знижку на оформлення комбайна

 • акція на сайт

   

   

  Вам доступна знижка в розмірі 500 грн на оформлення транспортного засобу.

   

 • У 2020 році вийшли нові вимоги щодо реєстрації комбайна в інспекції. Весь процес оформлення покупки або продажу комбайна строго регламентований законом і відрізняється від стандартизованої процедури, проходженням додаткових перевірок по її технічного стану в зв’язку з посиленими вимогами щодо заходів безпеки.

  Особливості супроводу угоди

  Покупцеві сільгосптехніки, до якої відноситься комбайн, важливо знати про додаткове органі реєстрації, без якого неможливо здійснювати її експлуатацію. Після оформлення договору купівлі-продажу комбайна, необхідно подати дані про придбаний транспортному засобі в Держтехнагляд і отримати відповідний документ.

  В угоді крім приватної особи може брати участь і організація, але тоді необхідно буде зібрати додатковий комплект документів, який підтверджує ведення законної трудової діяльності. Список документів з оформлення сільгосптехніки ви можете побачити на сайті договір купівлі продажу сільгосптехніки

  Порядок оформлення угоди

  Для оформлення процедури купівлі-продажу комбайна необхідно буде скласти відповідний договір за встановленим зразком в 3-х примірниках для подальшого підтвердження в державних органах факту передачі сільгосптехніки новому власнику.

  У вас виникли питання?
  Безкоштовна консультація від Компанії “Dogovor-service”
   

  Після складання і підписання документів усіма причетними сторонами необхідно пройти процес реєстрації комбайна в інспекції, де співробітники зажадають одну з копій договору.

  Так як форма договору купівлі-продажу комбайна відрізняється від стандартизованої форми документа, яку часто застосовують при схожих операціях на легкові автомобілі, то щоб уникнути помилок, через які співробітники інспекції можуть відмовити у факті регистрации сільгосптехніки , найкраще звернутися до фахівців в даній області – в компанію «Dogovor-service».

  Структура договору купівлі-продажу комбайна включає в себе наступні пункти:

  • Визначення документа («Договір купівлі-продажу»), дата його складання і місце проведення операції;
  • ПІБ і паспортні дані в разі приватних осіб і реквізити організації в разі участі в угоді юридичної особи;
  • Повний найменування сільгосптехніки, а також детально все його технічні дані;
  • Умови проведення угоди, порядок передачі комбайна новому власнику;
  • Додаткові обумовлені умови по проведенню операції в пункті «Відповідальність сторін»;
  • Реквізити сторін. Для приватної особи ПІБ із зазначенням паспортних даних та місця проживання;
  • Підписи.

  Під час укладання угоди купівлі-продажу сільгосптехні, в тому числі і комбайна, необхідно звернутися до фахівців, які мають законні підстави для роботи в даному питанні, так як без них угода може бути визнана недійсною. При виборі компанії супроводжує дану процедуру варто звернути увагу на кваліфікацію співробітників і досвід роботи з подібними зверненнями.

  Наші переваги

  Наші переваги

  репутація
  на ринку більше 16 років

  індивідуальний
  підхід до клієнта

  клієнтоорієнтованість

  оптимальне
  ціноутворення

  оперативність
  виконання замовлень

  партнерське
  взаємовідношення

  надійність

  відповідальність
  за кожне замовлення

  Фахівці «Dogovor-service» давно працюють в Києві по супроводу угод купівлі-продажу сільгосптехніки і можуть швидко підготувати весь необхідний пакет документів для оформлення комбайна, а також проконсультувати з виникаючих питань.