Як отримати знижку на оформлення причепу

 • action_site_av

  Вам доступна знижка в розмірі 500 грн на оформлення транспортного засобу.

   

   

 • Складання договору купівлі-продажу причепу

  Якщо ви вже придбали або збираєтеся придбати транспортний засіб, враховуйте той факт, що для оформлення договору немає великої різниці між причепом, автомобілем, мопедом чи мотоциклом. Щоб не стати жертвою шахраїв при покупці, необхідно упевнитися в законності угоди. Потрібно уважно вивчити договір купівлі-продажу автомобільного причепа.

   

  УВАГА! Транспортні засоби та їх складові частини, що мають ідентифікаційні номери, надходять до продажу не раніше наступного дня після їх прийняття на комісію (Пункт 49 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 536 від 26.05.2021).

   

  Цей термін необхідний для здійснення перевірок за базами та реєстрами, формування інформаційної картки транспортного засобу з подальшим внесенням до електронного реєстру повної та достовірної інформації про транспортний засіб та проведення передпродажної підготовки наданого на комісію транспортного засобу.

   

  Документ повинен обов’язково містити наступні дані:

  • ПІБ повністю обох учасників угоди;
  • повне найменування населеного пункту, в якому відбувалося укладення договору;
  • в договорі має бути опис характеристик причепа (колір, номери шасі / кузова / рами та ін.);
  • свідчення про те, що транспортному засобу присвоєно реєстраційний номер.

  Договір купівлі-продажу автомобільного причепа повинен містити розділ про обов’язки продавця і покупця. Документ оформляється в 3 примірниках. Реєстрація причепа повинна здійснитися протягом 10 днів, бажано швидше. Перед оформленням договору купівлі-продажу причепа, знімати з обліку транспортний засіб не обов’язково, фахівці самостійно переоформлюють ваш авто причіп.

   

  У вас виникли питання?
  Безкоштовна консультація від Компанії “Dogovor-service”
   

  Додатковий документ до договору купівлі-продажу причепа

  Вступ договору про покупку причепа в законну силу в Україні відбувається під час складання акта прийому-передачі рухомого майна. Акт обов’язковий до підписання 2 сторонами угоди. В акті дублюються ПІБ покупця і продавця, місце населеного пункту, де була проведена операція, паспортні дані обох сторін з договору купівлі-продажу автомобільного причепа. Також в акті проставляються VIN коди транспортного засобу і підписи з розшифровкою.

  Відповідно, оформлення купівлі-продажу причепа не відрізняється від оформлення автомобіля . Перехід права власності документується аналогічно. Документи будуть мати юридичну силу при наявності підписів для фізичних осіб, а для підприємств печаток з підписами. Необхідні також вказівки про вартість і про умови угоди.

  Наші переваги

  Наші переваги

  репутація
  на ринку більше 16 років

  індивідуальний
  підхід до клієнта

  клієнтоорієнтовність

  оптимальне
  ціноутворення

  оперативність
  виконання замовлень

  партнерське
  взаємовідношення

  надійність

  відповідальність
  за кожне замовлення

  Наша компанія «Dogovor-service» в Києві пропонує оформити договір купівлі-продажу на транспортний засіб в максимально короткі терміни. Якщо ви не маєте часу і необхідних знань в області складання договорів купівлі-продажу, звертайтеся до нас. Ми гарантуємо юридичну чистоту угоди і консультуємо з усіх питань, пов’язаних з купівлею або продажем причепа.