Договір купівлі-продажу

У кожного, хто хоч раз в житті купував транспортний засіб, неодмінно виникала необхідність укладення договору та оформлення авто в державних органах реєстрації. Оформлення купівлі-продажу авто і постановка на облік – процедура нескладна, але все ж вимагає уваги і деяких знань.

 • транспортний засіб
  оформити
  транспортний засіб
 • квадроцикл
  оформити
  квадроцикл і баггі
 • сільгосптехніка
  оформити
  сільгосптехніку
 • спецтехніка
  оформити
  спецтехніку

Про нас

Dogovor-service – київська компанія, яка професійно займається оцінкою, страхуванням, а також оформленням договорів купівлі-продажу автомобілів, спецтехніки, сільгосптехніки, квадроциклів і баггі. Стаж роботи компанії складає більше 16 років і за цей час ми отримали тисячі позитивних відгуків наших клієнтів.

Наші переваги перед іншими компаніями – швидкість і якість роботи, законність і привабливий прайс. Процедура оцінки або оформлення договору становить 30 хвилин. Ціна оцінки починається від 400 грн, оформлення договору купівлі-продажу машини – від 1500 грн. ЗНИЖКА -25% до кінця місяця!

У вас виникли питання?
Безкоштовна консультація від Компанії “Dogovor-service”
 

ТОВ «СПЕЦЗНАК» – Член Всеукраїнської Асоціації Імпортерів і Дилерів. Ми здійснюємо угоди купівлі-продажу автотранспорту на підставі Реєстраційного Повідомлення, виданого 27 березня 2012 року Державтоінспекцією України (Головний сервісний центр МВС), реєстраційний номер 6539. А також маємо дозвіл “Державної інспекції сільського господарства” на продаж сільгосптехніки і спецтехніки, реєстраційний номер 324.

Хочемо застерегти про можливі небезпеки, які підстерігають покупця. Завжди намагайтеся знайти фірму, яка заслуговує довіри, якщо у вашій компанії немає професійного оцінювача і юриста. Оцінка техніки – дуже серйозний момент. Якщо її виконує людина без офіційного дозволу або необхідних навичок, велика ймовірність помилки або шахрайства.

Наші переваги

Наші переваги

репутація
на ринку більше 16 років

індивідуальний
підхід до клієнта

клієнтоорієнтовність

оптимальне
ціноутворення

оперативність
виконання замовлень

партнерське
взаємовідношення

надійність

відповідальність
за кожне замовлення

Оформлення договору також вимагає підготовки. Якщо ви звернулися до приватної особи або невідомої компанії, велика ймовірність того, що вони не перевірять належним чином законність продажу машини (чи не знаходиться в угоні або під арештом ТЗ, чи не підроблені у продавця правовстановлюючі документи). Завжди звертайтеся до легальних сервісів, якщо не хочете неприємних сюрпризів після покупки.