Порядок переоформлення сільгосптехніки, спецтехніки

29 Липня, 2021

Переоформлення спецтехніки та сільгосптехніки проводиться в кілька кроків.

В першу чергу необхідно знати, де відбувається реєстрація техніки.

  1. Реєстрація спецтехніки, яка переміщається по автомобільним дорогам (сільгосптехніка, будівельна та дорожня техніка), проводиться в Держпродспоживслужбі.
  2. Додатково виділяється техніка, яка застосовується на спеціальній обгородженій території. До зазначеної техніки відносяться бульдозери, екскаватори, навантажувачі, бетонна техніка, комбайни, трактори, доїльна техніка. Реєстрація проводиться в Держпраці.

При реєстрації нової спецтехніки потрібно попередній огляд держінспектором. Коли спецтехніка знаходиться в іншому районі країни, то на потрібну адресу прибуває представник територіальних реєстраційних органів для проведення огляду рухомого майна. Власник реєструється техніки повинен передати інспектору звіт огляду техніки.

Постанова Кабміну №694 від 8.07.2009 р «Про затвердження Порядку відомчої реєстрації та зняття з обліку…» регламентує всі операції з сільгосптехнікою.

Договір купівлі-продажу на спецтехніку оформляють, коли техніка була знята з обліку і для неї знайшовся покупець. Оформлення документа проводиться в приватній компанії.

Після цього покупець ставить ТЗ на облік на себе в Держпродспоживслужбі (Сельхозінспекція) або в Держпраці за охороною праці, що залежить від виду техніки. 

Для реєстрації потрібно мати при собі наступні документи:

  1. договір купівлі-продажу техніки;
  2. акт прийому-передачі;
  3. акт техогляду;
  4. знятий з обліку техпаспорт.

Якщо в якості покупця і продавця виступають юридичні особи, а техніку вже реєстрували раніше в Україні, то для проведення операції можна поставити в договорі купівлі-продажу підпису та печатки від учасників угоди.

Переваги «Dogovor-service»

Фахівці в короткі терміни підготують необхідні документи для оформлення техніки і нададуть професійну консультацію з будь-яких питань. З компанією «Dogovor-service» угода з купівлі-продажу спецтехніки пройде швидко і без проблем.

Компанія «Dogovor-service» надає послуги з супроводу угод купівлі-продажу спецтехніки та сільгосптехніки в Києві вже довгий час. Співробітники практикують індивідуально орієнтований підхід до кожного клієнта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.