Реєстрація спецтехніки та сільгосптехніки

28 Липня, 2021

Купівля нової спеціалізованої техніки для виробництва це завжди велика радість, адже разом з цим з’являються і нові проблеми, пов’язані з отриманням дозволу на її експлуатацію від співробітників інспекції. Перед початком виробничої діяльності необхідно правильно оформити договір купівлі-продажу і пройти процедуру реєстрації транспорту, зібравши досить великий пакет документів.

Процес реєстрації спецтехніки та сільгосптехніки.

Процес реєстрації або перереєстрації спеціалізованого транспортного засобу досить складна з бюрократичної точки зору процедура, що включає в себе масу нюансів, роз’яснити які можуть грамотні юристи, які спеціалізуються на супроводі подібних угод. Вони можуть не тільки гарантувати результат, але і зробити процедуру в максимально короткі терміни, що позитивно позначиться на виробництві.

Співробітники компанії «Dogovor-service» давно ведуть діяльність в області договірних відносин, як приватних осіб, так і юридичних, в тому числі і за документами, необхідним для реєстрації техніки. З огляду на великий досвід і високу кваліфікацію їх фахівців, можна сміливо говорити, що угода купівлі-продажу транспортного засобу пройде в обумовлені терміни і без додаткових бюрократичних проблем.

Перереєстрація спеціалізованого транспортного засобу

Юридичним особам важливі договірні відносини з інстанцією, в яку вони звертаються. Співробітники «Dogovor-service» розуміють всі ризики пов’язані з передачею документів на транспортний засіб третім особам і тому не заперечують, якщо клієнт просить укласти окремий договір на супровід угоди купівлі-продажу спеціалізованого транспортного засобу між юридичною компанією і клієнтом.

Після підписання внутрішнього договору, покупець передає документи на техніку співробітнику компанії, який повністю закриває всі питання, що стосуються оформлення договору купівлі-продажу і його реєстрації у відповідних інстанціях згідно з приписами законодавства. Важливо на момент передачі документів на транспортний засіб від попереднього власника перевірити правильність їх заповнення, так як при проблемах, процедура реєстрації буде досить тривалою і складною.

Для того, щоб фахівець «Dogovor-service» міг в повній мірі зайнятися супроводом угоди, а також пройти всі бюрократичні процедури, представляючи свого клієнта, необхідно на моменті підписання внутрішнього договору оформити відповідне доручення. Як правило, стандартизована форма вже є у співробітників юридичної компанії, тому клієнту залишається завірити її своїм підписом.

Після передачі всіх необхідних документів в процесі перереєстрації виникають питання, які вирішує фахівець, а клієнту залишається тільки отримати вже готові документи на транспортний засіб зі своїми даними і почати його експлуатацію на виробництві.

Источник: слова песен на сайте Pesennet.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.